Tutorials
Twisto - zarabiaj w internecie - odbierz darmowe 100zł

Twisto: 100 zł premii na start za samą rejestrację oraz wyrobienie darmowej karty wielowalutowej!

Szybka rejestracja, bez dokumentów i zaświadczeń o dochodach. Twisto to tak jakby darmowy kredyt odnawialny z mozliwością odroczenia spłaty.

  • Darmowa karta wielowalutowa
  • Darmowy limit kredytowy, do 45 dni na spłatę z możliwością przedłużenia spłaty
  • Na sam start po rejestracji dostajesz 50zł
  • Przewalutowania po kursach rzeczywistych
  • Twisto nie wymaga jakichkolwiek zaświadczeń, czy też sprawdzania w BIK S.A.
  • Limity przyznawane są na oświadczenie, zaś Twisto nie wymaga wysyłania skanu/zdjęcia dowodu osobistego
  • Program poleceń znajomym w ramach którego obie strony dostają po 50zł premii

Rejestracja Twisto

Jeśli przejdziemy proces rejestracji to obiecana premia zostanie przypisana do naszego konta, a w ciągu 5 dni powinna do nas dotrzeć sama karta płatnicza.

Zanim jeszcze dojdzie karta można wydać przyznane 100 zł, możemy skorzystać z metody płatności Twisto Pay, która dostępna jest w niektórych sklepach internetowych. Jak z niej skorzystać? W sklepie internetowym wystarczy wybrać Twisto Pay jako metodę płatności, a wpisując dane zamówienia użyć tego samego adresu e-mail co do logowania do Twisto. Po zakończeniu zakupu w sklepie zamówienie zostanie dodane na koncie Twisto.

Najpopularniejsze sklepy, z obsługą Twisto Pay to Diverse, Tania Ksiażka, Born2Be, eZebra, Szopi.

Twisto to nie bank, ale tak zwany fintech – firma zajmująca się szeroko rozumianymi innowacjami technologicznymi w świecie finansów. W ostatnim czasie podmiotów tego typu pojawia się na rynku całkiem sporo, a że oferują różnego rodzaju premie na start.

Pamiętajmy jednak, że fintechy to nieco inna liga niż banki. Z jednej strony mogą one działać znacznie sprawniej: nie mają na głowie tylu przepisów, nie zatrudniają takiej ilości osób, a że tworzą produkt od podstaw, to ich koszty działania są zazwyczaj znacząco niższe. Oznacza to, że mogą oferować bardziej atrakcyjne produkty, ale równocześnie – że nie mają takiego budżetu marketingowego – w związku z tym musimy zapomnieć o premii na start w wysokości kilkuset złotych, a raczej zadowolić się kwotą od kilkunastu do około stu złotych. Z drugiej strony warunki jej zdobycia są zazwyczaj niesamowicie proste.

Rejestracja Twisto

Twisto: 100 zł premii na start za samą rejestrację oraz wyrobienie darmowej karty wielowalutowej! ================================================================================================= Szybka rejestracja, bez dokumentów i zaświadczeń o dochodach. Twisto to tak jakby darmowy kredyt odnawialny z mozliwością odroczenia spłaty. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Darmowa karta wielowalutowa - Darmowy limit kredytowy, do 45 dni na spłatę z możliwością przedłużenia spłaty - Na sam start po rejestracji dostajesz 50zł - Przewalutowania po kursach rzeczywistych - Twisto nie wymaga jakichkolwiek zaświadczeń, czy też sprawdzania w BIK S.A. - Limity przyznawane są na oświadczenie, zaś Twisto nie wymaga wysyłania skanu/zdjęcia dowodu osobistego - Program poleceń znajomym w ramach którego obie strony dostają po 50zł premii [Rejestracja Twisto](https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=KAROLC80) ----------------------------------------------------------------------- Jeśli przejdziemy proces rejestracji to obiecana premia zostanie przypisana do naszego konta, a w ciągu 5 dni powinna do nas dotrzeć sama karta płatnicza. Zanim jeszcze dojdzie karta można wydać przyznane 100 zł, możemy skorzystać z metody płatności Twisto Pay, która dostępna jest w niektórych sklepach internetowych. Jak z niej skorzystać? W sklepie internetowym wystarczy wybrać Twisto Pay jako metodę płatności, a wpisując dane zamówienia użyć tego samego adresu e-mail co do logowania do Twisto. Po zakończeniu zakupu w sklepie zamówienie zostanie dodane na koncie Twisto. Najpopularniejsze sklepy, z obsługą Twisto Pay to Diverse, Tania Ksiażka, Born2Be, eZebra, Szopi. Twisto to nie bank, ale tak zwany fintech – firma zajmująca się szeroko rozumianymi innowacjami technologicznymi w świecie finansów. W ostatnim czasie podmiotów tego typu pojawia się na rynku całkiem sporo, a że oferują różnego rodzaju premie na start. Pamiętajmy jednak, że fintechy to nieco inna liga niż banki. Z jednej strony mogą one działać znacznie sprawniej: nie mają na głowie tylu przepisów, nie zatrudniają takiej ilości osób, a że tworzą produkt od podstaw, to ich koszty działania są zazwyczaj znacząco niższe. Oznacza to, że mogą oferować bardziej atrakcyjne produkty, ale równocześnie – że nie mają takiego budżetu marketingowego – w związku z tym musimy zapomnieć o premii na start w wysokości kilkuset złotych, a raczej zadowolić się kwotą od kilkunastu do około stu złotych. Z drugiej strony warunki jej zdobycia są zazwyczaj niesamowicie proste. [Rejestracja Twisto](https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=KAROLC80) -----------------------------------------------------------------------
45
0
1
live preview
enter atleast 20 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft